Обмін досвідом

 


25.01.2024 

Знань ніколи не буває багато! 

З метою знайомста учнів 9-их класів з роботою та історією бібліотеки відбувся бінарний урок вчителя німецької мови Голочинської І.О. та завідувача медіатеки  Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько Субчак Н.В.. З перших хвилин уроку ліцеїсти поринули у світ книги та бібліотек. З перших вуст учні дізналися історію створення шкільної бібліотеки а в подальшому і медіатеки, ознайомилися з правилави , які функціонують у бібліотеках загалом. Впродовж урок школярі дивились відео, виконували інтерактивні завдання та розвивали мислення, вправлялися у використанні запропонованої їм лексичної теми. З особливим захопленням девятикласники підійшли до створення васної реклами бібліотеки.

















13 листопада 2023р. з метою кращого знайомстава учнів 5 класу Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько відбувся виховний захід з німецької мови на тему "Geschichte von Sankt Martin"

     Метою даного заходу було знайомство учнів з звичаями та традиціями Німеччини на основі свята дня Святого Мартіна. В ході заходу розвивалися почуття радості від вивчення та володіння німецькою мовою,  творча ініціатива, пам’ять та увага учнів, а також виховувалась повага до іншої культури. Учні пориноли в історичне минуле Німеччини та її свят. з особливим захопленням мандрували з "Laternenzug" співали та розповідали вірші.







































06.02.2023 - Шкільні будні – це не лише традиційні уроки, але й море цікавих ідей.

«Herzlich Willkommen in die Bibliothek» - бінарний урок спільно із бібліотекарем Субчак Н.В. у 9-А класі ліцею. Учні із задоволенням поринули у світ книг та ознайомилися із особливостями роботи бібліотек. Під звуки музики ліцеїсти із задоволенням виконували запропоновані їм завдання та створювали власні міні-бібліотеки.


 10 травня 2023 в рамках фестивалю педагогічних інновацій у 6 класі Теребовлянського академічного ліцей імені Ярослави Стецько відбувся урок німецької мови на тему «Der Muttertag».

З перших хвилин уроку учні активно поринули у світ знань, пригадали визначні свята України та Німеччини та їх символи, ознайомилися із історією виникнення Дня матері, підготували вазу чарівних квітів та вітальні листівки для своїх матерів.
Під час уроку вчитель використала різноманітні форми та методи роботи, а саме: асоціативний кущ, метод проекту, мікрофон, робота в групах. З метою активізації знань учням було запропоновано інтерактивні авторські вправи на інтернет-сервісах wordwoll.net та learning Apps, які вони виконували із зацікавленням. В особливий спосіб була проведена рефлексія – інтернет-сервіс wooclap.com, який допоміг ефективно зібрати результат проведеної під час уроку роботи.




 

 25 листопада 2021 року у Західноукраїнському національному університеті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку», яка  працювала над актуальними проблемами освіти, наукової та науково-дослідницької роботи, а також щодо питань оптимізації використання інноваційних освітніх ресурсів для формування та розвитку професійних компетентностей в освітній сфері.  У роботі конференції серед відомих науковців та дослідників-початківців з сотні університетів та інших академічних установ, а також представників влади та громадянського суспільства, взяла участь вчитель німецької мови Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько Голочинська І.О., яка підготувала тези доповіді на тему "Сучасні методи навчання учнів іноземної (німецької) мови" до друку в збірнику матеріалів вище вказаної конференції.


 Наполеглива праця - головна перевага успіху.

Для того, аби щось здійснити, потрібно працювати над ставленням цілей та розробленням планів для досягнення бажаного. Крокуючи до досягнення мети самовдосконалення та саморозвитку, вчитель німецької мови Голочинська Ірина Олександрівна взяла участь у V Міжнародній науково - практичній конференції "Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності", яка відбулася 29-30 вересня 2022 року на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти. До роботи конференції було залучено понад 150 науковців і педагогів України та Польщі. У збірнику матеріалів конференції опубліковано тези доповіді на тему: "Сучасні методи навчання учнів іноземної (німецької) мови".

 

28.10.2022

Стежками самовдосконалення та розвитку!

Нещодавно у Західноукраїнському національному університеті відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку». Серед 100 науковців і педагогів Китаю та України, участь у конференції взяла вчитель німецької мови нашого ліцею, Голочинська І.О.. В роботі було обговорено актуальні проблеми освіти, наукової та науково-дослідної роботи, а також питання щодо оптимізації використання інноваційних освітніх ресурсів для формування та розвитку професійних компетентностей в освітній сфері. Конференція відбулася конструктивно у форматі діалогу. В результаті вчитель отримала неоціненний досвід, знання, мотивацію, ознайомилася з новими науковими поглядами і зробила свій внесок у розвиток освіти та науки. У збірнику матеріалів науково-практичної конференції опубліковано тези доповіді на тему: «Використання ігрових елементів на сучасному уроці німецької мови».


 21.03.2023

Шкільне життя - це не лише уроки.

У рамках співпраці Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько та Західноукраїнського національного університету учні ліцею разом із вчителем німецької мови, І. Голочинською взяли участь у круглому столі "Економічна освіта та іноземна мова як запорука професійного успіху", який відбувся за сприяння кафедри міжнародної економіки Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина та Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ЗУНУ. У роботі круглого столу було представлено найголовніші галузі впливу іноземної мови. Учасники столу обмінялися досвідом та думками з даної теми.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар